Home I pakategorizuar VIDEO/ Banorët e Patos Marinzës përplasen me policinë

VIDEO/ Banorët e Patos Marinzës përplasen me policinë

Shpërthimet e fuqishme nëntokësore të kompanisë së naftës Bankers Petrolium kanë bërë që shumë banorë të zonës së Zharrëzit dhe Patoz Marinzës në Fier të revoltohen. Ata thonë s epo ju prishen shtëpitë pasi shpërthimet janë të ngjashme me një tërmet 4.5 ballë. Mbrëmjen e së hënës ata janë konfrontuar me drejtues të firmës dhe forcat e policisë. Më poshtë disa video të tyre të postuara në rrjetet sociale. lapsi.al

Video:

Add new comment

Share: