Home KRYESORE Dallon Shqiptari ndërsa publikon foton e Kim Kardashian me këmbë lart

Dallon Shqiptari ndërsa publikon foton e Kim Kardashian me këmbë lart

Nuk ka dyshim se Kim Kardashian me ditë të tëra i planifikon daljet dhe përgatitjet e saja për parakalimin në tapetin e kuq. Ajo shkëlqen gjithmonë, dhe kjo falë makijazhit që i bën shqiptari  me emer italian dhe serb Mario Dedivanovic.

Artisti shqiptar i makijazhit nga mali i Zi ka fatin ta prekë Kimin gjithandej ndersa e kuron nga pikepamja fizike. Dhe ketu ne menyre shqiptarce ai i ka publikuar disa imazhe ku tregonte për rregullimin që i kishte bërë 36-vjeçares për pjesëmarrjen në evenimentin e MTV VMA.

Në fotografi, ai shfaqet duke u kujdesur për këmbët e bukuroshes, të pasmet dhe për zonën intime te saj… thau vetem kaq… ai i ka publikuar fotot qe te na thote se shkon me tej, por kjo nuk dihet…

z_1483359380-50667711483360574

zzz_1483359389-43411671483360580

Share: