Home KRYESORE VIDEO/”Tërbohet” Lori Hoxha në mes të restorantit, ja çfarë bën

VIDEO/”Tërbohet” Lori Hoxha në mes të restorantit, ja çfarë bën

Së fundmi është publikuar një video e Lori Hoxhës e realizuar disa ditë më parë, pikërisht në ditëlindjen e motrës së saj Sarës.

Në tavolinën që është e mbushur plot me miq dhe të afërm, duket se Lori e ka tepruar paksa me alkoolin, aq sa ka ardhur në qejf dhe ka kënduar, kërcyer, hedhur dhe ulëritur siç ia ka qejfi.

Share: