Home KRYESORE Tragjedia: Meti i “Kristalit” humb djalin e vetëm!

Tragjedia: Meti i “Kristalit” humb djalin e vetëm!

Një tragjedi e rende ka goditur familjen Muçaj. Silvestër Muçaj, djali i vetëm i ish-pronarit të Universitetit “Kristal”, Ahmet Muçaj është ndarë nga jeta në moshën 23-vjeçare pas një sëmundje të rëndë!

Familja dhe të afërmit bënë të pamundurën për ta shpëtuar, por as dy operacionet në Itali dhe as mjekimi nuk ia dolën të mbajnë në jetë Silvestrin.

Sigrisht qe nje ngjarje e tille eshte shume e rende per cdo njeri dhe padysim Perqasje.com edhe duke e ditur qe per tragjedi te tilla nuk ngushellim lutet qe familja Muçaj te mbahet fort edhe ne emer te birit te tyre! Zoti u qofte prane!

Share: