Home KRYESORE Bushati sherr me “Kaubojsin”: Laj gojën kur përmend të parët e mi....

Bushati sherr me “Kaubojsin”: Laj gojën kur përmend të parët e mi. Ndocaj: Babai jot këlysh komunizmi!

Fjala kete te enjte ne parlament e deputetit te Lezhes Eduard Ndocaj duket se ka shkaktuar merzitje tek ministri i Jashtem Ditmir Bushati i cili i ka nisur mesazh ne numrin privat deputetit, duke i thene : si ka mundesi qe kishe sajuar ate deklarate dje per mua?

Teksa i kerkon te fshije numrin e tij nga telefoni, Ndocaj i kthehet duke e share “injorant” dhe i kerkon te jape dorehqejen. Ja biseda mes tyre:

“Te gjitha mediat e kushdo qe ishte ne salle e kane pare me sy e kane degjuar me veshe zgerdhimjen e ministrit Bushati, kur deputeti Ndocaj kerkoje nje minute heshtje per familjen e Dom Kacorrit”, ka thene Ndocaj. Panorama zbardh mesazhet.

44444

555

666

Share: