Home KRYESORE Deputeti Bushati ironizon pjesemarrjen e ulet ne protesten e PD

Deputeti Bushati ironizon pjesemarrjen e ulet ne protesten e PD

Ervin Bushati, deputeti socialist dhe njekohesisht kandidat i PS per kryeqytetin, ironizon pjesemarrjen e ulet sipas tij ne protesten e opozites sot ne Tirane. Ai poston nje foto te nje qytetari ku shkruhet: Me shume kishte tek festa e Pazarit te ri se sa te protesta e organizuar Luli, shkruan Bushati.

Share: