Home KRYESORE Nuk ka marreveshje Edi Rama Lulzim Basha per ngercin politik

Nuk ka marreveshje Edi Rama Lulzim Basha per ngercin politik

Si kryeministri Edi Rama ashtu edhe kryetari i Opozites Lulzim Basha, pas takimit me presidentin Bujar Nishani ne fjalime te gjata perseriten ato qe thane edhe dje, po me te njejtat fjale! Marreveshje nuk ka dhe ngerci vazhdon. Opozita do organizoje protesta ne Kavaje dhe ka premtuar qe nuk do lejoje zgjedhje pa pjesemarrjen e saj. Ne nuk dime te merremi vesh dhe situata duket se do rendohet…

Share: