Home KRYESORE “Çfarë mendimi kanë Fevzo e Çani për fitoren tënde?” Ja përgjigjja e...

“Çfarë mendimi kanë Fevzo e Çani për fitoren tënde?” Ja përgjigjja e Ramës

“Çfarë mendimi kanë Fevzo e Çani për fitoren tënde?” Shikoni si i përgjigjet Rama qytetarit
Kryeministri Edi Rama pak më parë postoi një mesash në rrjetin e tij social “Facebook”, ku falënderoi mbështetësit. Por nga ana tjetër ai bëri një falënderim mjaft thumbues dhe për kritiket dhe armiqtë e tij.
Lidhur me këtë postim të shumtë kanë qenë qytetaret që i kanë shkruar dhe komentuar.

Një ndër komentuesit i thotë rroftë PD, dhe Rama i përgjigjet me sportivitet ku i shkruan “na duhet”.

Qytetari: Rroft Pd ?

Rama: Na duhet?

Qytetari: Jam kurjoz se c’mendim ka Fevzo e Cani per kte fitoren tende ? Edhe me nje fitore bindese dhe te paster si kjo , kazanet e katundit do ken prap cte shpikin.. Mos mendo se shpetove ??

Rama: Te tere ata po nuk bene ca debate per vetveten dhe te bejne njehere analistin e punes se tyre, s’kane per te dale dot nga kazani, ndersa Çani do mbetet pasherueshmerisht i suksesshem?