Home KRYESORE Deputetja e PDIU në Dibër, Reme Lala: Do t’i bashkohem Ramës

Deputetja e PDIU në Dibër, Reme Lala: Do t’i bashkohem Ramës

Kandidatja e Partisë për Drejtësi, Integrim dhe Unitet për Dibrën, Reme Lala, e cila arriti të merrte mandatin e deputetes, ka deklaruar mbreme se do t’i bashkëngjitet Partisë Socialiste.

Deklarata e saj thotë se për Dibrën dhe dibranët e mi do t’i bashkëngjitem vullnetit të shqiptarëve për t’i dhënë timonin Edi Ramës. Ju jap fjalën se bashkë me Edi Ramën do ta bëjmë rrugën e Arbrit brenda këtij viti. Nëse kjo nuk arrihet do ta gris mandatin. Ju siguroj se vota ime në Parlament do të shkojë për Dibrën dhe Shqipërinë dhe asnjëherë për tepsinë.

Share: