Home KRYESORE Elvana dhe David Guetta bashkë, ja përqafimi mes dyshes që s’duhet humbur...

Elvana dhe David Guetta bashkë, ja përqafimi mes dyshes që s’duhet humbur (VIDEO)

Ka vetëm 4 ditë që është publikuar “Forever is over”, ndërsa Elvana Gjata ka ndarë disa momente nga realizimi i këngës, që u prit mirë nga të gjithë fansat e kolegët e saj. Producenti i kësaj kënge është vetë DJ i njohur David Guetta, i cili ka realizuar një punë fantastike për të sjellë këngëtaren shqiptare në tregun ndërkombëtar të muzikës.

Elvana ka publikuar tre video të realizuara në studio gjatë punës me DJ Guetta, ndërsa shihet një harmoni mes ekipit dhe një përqafim mes dyshes, që nuk u shpëtoi syve tanë kuriozë. Për këtë periudhë kaq të shkurtë kohore, ky projekt kaloi 1 milionëshin e parë në Youtube dhe pritet që shifrat të rriten edhe më tej./360grade.al/Share: