Home KRYESORE Shpërthen Ilir Meta: Ja çfarë ka bërë me gratë Edi Rama

Shpërthen Ilir Meta: Ja çfarë ka bërë me gratë Edi Rama

Nga Berati, ku LSI po zhvillon nje takim elektoral, Ilir Meta ka bere nje deklarate te forte ndaj Edi Ramës.

“Ne Berat LSI eshte force e parë. Do të jetë forcë e parë në gjithe Shqipërinë. LSI eshte forcë e parë dhe e paparë që i ka futur tmerrin dy partive të ologarkisë, tha Meta.

Meta i ka konsideruar hipokrite deklaratat e Ramës gjatë fushates, i cili i bën thirrje grave që të votojnë PS-në.

“Një pyetje kam për ju? Kë grua socialiste ka hequr LSI në Berat, Arta Daden Valentina Leskajn. Kush i hoqi gjithe ato gra për të çuar në parlament njerëz me probleme”, u shpreh Meta duke nënkuptuar Edi Ramën./360grade.al

Share: