Home KRYESORE Tmerron kolegët, 29 vjecarja pret damarët në punë!

Tmerron kolegët, 29 vjecarja pret damarët në punë!

Një 29-vjeçare tentoi t’i japë fund jetës duke prerë damarët në ambientet e punës, duke tmerruar kolektivin. Ngjarja ndodhi një ditë më parë në Shënvlash, në rrobaqepsinë ku punonte 29-vjeçarja F.S.

Trajtimi në spital rezultoi efektiv për të renë, e cila është largua për në banesën e saj. Ende nuk janë zbuluar shkaqet dhe rrethanat që e detyruar 29-vjeçaren të ndërmerrte një akt të tillë./lapsi.al

Share: