Home KRYESORE Video/E pabesueshme, Rama ra…në sheshin ‘Skënderbej’

Video/E pabesueshme, Rama ra…në sheshin ‘Skënderbej’

Punimet e pa mbaruara në momentin e inaugurimit të sheshit ‘Skënderbej’ bëri që për pak kryeministri Edi Rama të rrëzohet.

Sapo zbriti nga makina kryeministrore , përpara derës së bashkisë së Tiranës, Rama u pengua dhe përpak ra në tokë.

Për më shumë shikoni videon: /360grade.al/

Media

Share: