Home KRYESORE Zbulohet kush ka shkuar në zyrën e Bashës në mbrëmje

Zbulohet kush ka shkuar në zyrën e Bashës në mbrëmje

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha me përjashtim të një komunikimi të brendshëm për komisionerët dhe numëruesit e PD-së nuk ka dalë në asnjë prononcim për mediat.

Burime pranë PD bëjnë me dije per Lapsi.al se prej orës 07:00 të mëngjesit të së hënës, Basha ndodhet në zyrën e tij në katin e dytë në PD dhe është shkëputur vetëm gjatë drekës për t’u rikthyer sërish pasdite.

“Panorama” ka arritur të sigurojë një foto nga pjesa e jashtme e zyrës së kreut të PD-së, Basha ku dallohet qartë se në zyrë gjendet edhe bashkëshortja e Bashës, Aurela.

Share: