Home KRYESORE Depresioni, burri gjendet i vetëvarur…

Depresioni, burri gjendet i vetëvarur…

Raportohet qe një burrë në Lezhë nuk e ka përballuar dot gjendjen në të cilën ndodhej, duke i dhënë fund jetës. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, në fshatin Kallmet i Vogël.

Në banesën e tij, është vetëvarur 59-vjeçari Z.S. Nga veprimet e kryera rezultoi i ndjeri se vuante nga depresioni dhe se akti i rëndë është kryer në gjendje të rënduar psikologjike.

Share: