Home KRYESORE “Përse meshkujt martohet me ku***”, prezantuesja fyhet rëndë nga ish- bashkëshorti

“Përse meshkujt martohet me ku***”, prezantuesja fyhet rëndë nga ish- bashkëshorti

Martesa e Nogës dhe Kristela Gjokës zgjati shumë pak dhe divorci i tyre bëri shumë bujë. Të dy akuzuan dhe fyen njeri- tjetrin në format më të këqija. Madje arriti deri aty sa Noga tha se ajo kishte hequr fëmijën e tyre. Kunjat në adresë të Krsitelës, kanë vazhduar sepse në Insta Story reperi ka bërë një postim ku prezantuesja fyhet rëndë. Përse meshkujt martohen me kuçkat”, – ky është postimi i Nogës./360grade.al/

Share: