Home KRYESORE Foto e liderve ballkanikë/ Po Rama pse mungon?!

Foto e liderve ballkanikë/ Po Rama pse mungon?!

Edi Rama mungon në foton zyrtare të liderve balkanikë me zv presidentin amerikan. Ky fakt eshte bërë i ditur nga ish kryeministrin Berisha që thotë se ai është përjashtuar nga foto e ‘Samitit të Podgoricës’ për shkak të atleteve të tij.

“‘Skandal! Rama perjashtohet per shkak te atleteve nga foto familjare e Samitit te Podgorices! Sb’, shkruan lideri historik i PD-së. Por sigurisht cdo gje eshte e mundur dhe duhet pritur nje reagim zyrtar i organizatoreve. Shkaku mund te jete ordinier dhe me Ramen keto gjera ndodhin…

Share: