Home KRYESORE Robert Aliaj injoron keq Luana Vjollcën, ja cfare thote:

Robert Aliaj injoron keq Luana Vjollcën, ja cfare thote:

Robert Aliaj është një personazh kontravers që shkakton debate thuajse në të gjitha daljet e tij publike. Kësaj herë, radha ka qenë e Luana Vjollcës që të jetë objektivi i tij.

Ai ishte i ftuar në emisionin “Pop Culture”, ku foli rreth jetës së tij ndërkohë që nuk i kurseu batutat. Në një moment moderatori i emisionit e pyeti rreth disa personazheve të njohur të ekraneve dhe kur i erdhi radha Luana Vjollcës, ai u përgjigj: “Kush është kjo? Betohem që nuk e kam parë kurrë të prezantojë”…

Share: