Home KRYESORE VIDEO/Rrëfimi prekës i prindërve dhe i fëmijëve të gjyqtares:

VIDEO/Rrëfimi prekës i prindërve dhe i fëmijëve të gjyqtares:

Ora News ka qenë sot në banesën e gjyqtares së ndjerë, Fildes Hafizi, e cila u vra tre ditë më parë nga ish-bashkëshorti i saj, tashmë në qeli, Fadil Kasemi.

Prindërit natyrisht shprehën dhimbjen e tyre për ndarjen e parakohshme nga jeta teksa bëjnë thirrje për ndihmë në mënyrë që të rriten fëmijët e mbetur tashmë jetimë.

Ndërsa vajza dhe djali të përlotur rrëfejnë përpjekjet e nënës për ti edukuar dhe arsimuar si dhe raportet në familjen e tyre. Rrëfizimi ekskluziv për Ora News i përgatitur nga gazetarja Manjola Hasa vjen në edicionin e lajmeve të orës 20:00 në RTV Ora News.

Share: