Home KRYESORE Foto/ Olti Curri zbulon te verteten e mbathjeve te velinës seksi “Xing...

Foto/ Olti Curri zbulon te verteten e mbathjeve te velinës seksi “Xing më Ermalin”

Kejvina Kthella, velina e re në emisionin “Xing me Ermalin”, “tronditi” rrjetet sociale me polemika dhe komente.

Kërcimi i saj sensual me fustanin e kuq mjaft të hapur dhe provokues pati aq shumë diskutime nëse Kejvina kishte veshur gjë poshtë tij apo jo.

Fill pas emisionin Kejvina reagoi ashpër me një status ku ndër të tjera theksoi se kishte veshur të brendshme, por pavarësisht këtij postimi komentet vazhduan nëpër portale.

Postimi që ka bërë blogeri Olti Curri në profilin e tij në Facebook e vërtetoi dilemën e këtyre ditëve.

Një foto e shkëputur nga video e performancës së saj në të cilën i dallohet një rrip i hollë tek e çara e fustanit, Kejvina paska pasur të mbathura atë natë!/360grade.al

Screenshot_9.jpg

Share: