Home KRYESORE Ja cfare mendojnë qytetaret e Himares pas takimit me Gjiknurin dhe Kumbaron

Ja cfare mendojnë qytetaret e Himares pas takimit me Gjiknurin dhe Kumbaron

Zeri i himarioteve te ndershem, i atyre njerezve qe disa media qe ia kane shitur shpirtin djallit, perpiqen ti bejne pis me histori dhune dhe i ngaterrojne me grupe ekstremiste apo baltosje te tjera si keto.

Dhe per cfare? Vetem sepse iu eshte premtuar llokma e rradhes tek pronat tona. Keshtu pra, perpara jush “kriminelet dhe dhunuesit” e rrezikshem te Himares!!!

Shikim te kendshem ne N.N tv.

Share: