Home KRYESORE Ndeshja me Italinë, Nano dhe Rama takohen në Shkodër

Ndeshja me Italinë, Nano dhe Rama takohen në Shkodër

Kryeministri Edi Rama dhe ish-kryeministri Fatos Nano sot ndodhen së bashku në “Teatrin Migjeni” në qytetin e Shkodrës e pikerisht disa orë para se të nisë ndeshja mes Shqipërisë dhe Italisë.

Teatri Migjeni ka hapur dyert e ekspozitës me katër kupat botërore të sjella për herë të parë në Shqipëri. Me sa duket ish-lideri i së majtës Nano dhe Rama kanë vendosur ta shikojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit në stadiumin “Loro Boriçi” ndeshjen Shqipëri-Itali që do të luhet në orën 20:45. Je te shohim…

Share: