Home KRYESORE Saimir Tahiri përjashtohet nga Partia Socialiste!

Saimir Tahiri përjashtohet nga Partia Socialiste!

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar sot edhe përjashtimin nga grupi i PS të deputetit socialist Saimir Tahiri. / “Tahiri do të jetë një njeri i lirë dhe një deputet i lirë, jashtë forumit të partisë Socialiste dhe jashtë grupit parlamentar të partisë socialiste. Tahiri do të jetë 1 njeri i lirë deri në fund të këtij procesi“, tha Rama në mbledhjen e grupit parlamentar të PS sot.

Share: