Home KRYESORE Ka filluar gara kush ta nxjerre “zogun” me, apo pa brekë, ne...

Ka filluar gara kush ta nxjerre “zogun” me, apo pa brekë, ne publik…

Duket se shqiptaret mbeten te etur per erotizëm dhe kjo gje po ben shume personazhe “VIP” qe te hynë ne gare se kush ta nxjerre “zogun” me ne pah ne publik.

Sigurisht qe gjejnë mënyra justifikimi për te thëne qe nuk është popullariteti qëllimi, por padyshim ato duan qe te jene te njohura ne publik dhe nuk ka rendësi se si e arrijnë ketë gje!

Velina e re e Ermal Mamaqit, modelja Kejvina Kthella duket se bën gjithçka për të marrë vëmendje. U bë e njohur në ekran me një dalje thuajse lakuriq dhe më pas duket se e kuptoi që “çelësi i suksesit” në vendin tonë është zhveshja…

Këtë herë ajo ka publikuar një video të një trupi joshës gati-gati lakuriq, pa mbathje. Ndoshta është trupi i saj, ndoshta një provokim i radhës. Këtë nuk e dimë. Ndoshta kemi të bëjmë edhe thjesht me ndonjë keqkuptim… po u a leme juve lexues te nderuar ta mendoni si tju vije per shije…

Ndërkohe një personazh tjetër publik duket se kërkon ne vazhdimësi te marre vëmendje publike duke ndejtur gjithe kohës live ne Cam nga celulari i saj dhe nxjerr si pa-dashje vec hijet trupore ne mënyre te veçante gjoksin dhe sigurisht gjithmonë e kuruar veç për këtë lloj show.

Se fundi ajo del me provokuese se kurrë dhe publikon foton e saj me zogun ne “vitrine” brekësh te tejdukshme dhe sigurisht qe ka marre vëmendje dhe ndoshta edhe leke sepse reklamon Biancheria intima…

Share: