Home KRYESORE Sali Berisha denoncim të fortë: Përmend Spartak Brahon në çështjen Tahiri

Sali Berisha denoncim të fortë: Përmend Spartak Brahon në çështjen Tahiri

Ish kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë

Ja postimi i tij i Berishes:

Noriega ne panik i dergon Spartak Brahon, Qatos!

Qytetari dixhital denoncon: Rama i dergon Qatos keshilltarin e tij, Spartak Braho ne perpjekjen per te fshehur implikimin dhe perfitimin e tij direkt te nje çante me euro, nga 2 milione euro qe moren nga makina e Orest Sotes, shoferi i Saimir Trafikut dhe Florian Habilit.

Lexoni mesazhin e qytetari dixhital! sb

“Pershendetje doktor,desha te ju informoj se ne nje separe te turizmit te Elbasanit nga ora 13:30 deri ne ora 14:30 sot u zhvillua nje takim kok per kok i spartak brahos me altin qaton drejtorin e policise se elbasanit.Ne komisriatin e elbasanit te gjithe flasin se nga makina e orestit jane marre Kater canta me euro nga Florian Habili dhe shoferi i sajmir tahirit.Fakti qe Rama ka derguar kshilltarin e tije per takim te fshehte me Qaton deshmon se edhe vet Rama esht perfitues i eurove te te bandes se Tahirit,anonim ju lutem.”

Share: