Home KRYESORE Video/ Panik në mes të koncertit, reperët shqiptarë kërcënojnë Noizyn…

Video/ Panik në mes të koncertit, reperët shqiptarë kërcënojnë Noizyn…

Reperi i njohur Noizy ka mbajtur mbrëmjen e djeshme koncertin e tij në Queens, New York por jo gjithçka ka shkuar sipas parashikimeve të tij.

Don Phenom quhet reperi i grupit CFE, i cili sëbashku me grupin e tij ka sulmuar Noizyn.

Sipas atyre që thuhen, ai ka lajmëruar menjëherë rojet e sigurimit, megjithëse nuk ka dhënë asnjë detaj për këtë ngjarje.

Në video ai nuk duket prezent dhe ende mbetet e paqartë se çfarë ka ndodhur në të vërtetë. Djali i cili ka parë të gjithë ngjarjen shkruan për JOQ.al:

Kjo eshte vidio e momentit te perplasjes midis grupit CFE aleat me TBA kunder Noizyt, perplasja ka ndodhur ne momentin kur ai shkon per koncert, i kercenuar nga grupi ai ka kerkuar ndihmen e policise per mbrojtje.

Video eshte bere nji dite me pare ne Queens, atje ku Nozy do te mbante koncertin. Videoja eshte bere ne momentin per perplasjes./360grade.al

Media

Share: