Home KRYESORE Punon eskortë në Dubai? Flet Bertina Mehmeti

Punon eskortë në Dubai? Flet Bertina Mehmeti

Bertina Mehmeti, bukuroshja me kaçurrela, ish-banore në Big Brother, jeton tashmë në Dubai.

Së fundmi kanë qarkulluar fjalë se banorja është pjesë e ndonjë eskorte në Dubai, gjë që ish-banorja e BBA e ka mohuar në mënyrë kategorike.

Por nuk bën këtë punë Bertina e cila në Top Show Magazinë ka pohuar se puna e saj është inxhiniere.

“A ka vajza që punojnë eskorta? A ka femra të tilla edhe në Shqipëri? Ka! Mua 50 për qind e njerëzve që më pyesin më kanë thënë çfarë pune bën? Por, unë u them që Bertina është një inxhiniere dhe nuk do të ndërrojë! Faleminderit shumë”, ka thënë ish-banorja e Big Brother./opinion.al

Share: