Home KRYESORE Video mos e humbisni/ Incidentet më qesharake që kanë ndodhur gjatë transmetimeve...

Video mos e humbisni/ Incidentet më qesharake që kanë ndodhur gjatë transmetimeve direkt të lajmeve

Transmetimi direkt është shumë i paparashikueshëm. Spikerët apo moderatorët e dinë më mirë se të gjithë se çfarë impenjimi dhe vigjilence kërkon mbajtja e një emisioni live. Por jo të gjithë kanë arritur ta menaxhojnë si duhet situatën.

“The Sun” ka bërë një përmbledhje me anë të një video të gjithë incidentet e ndodhura në këto transmetime. Një fëmijë që prish moderatorit prezantimim e motit, qeni i paftuar në studion e lajmeve, autobusi që i bllokon pamjen e shpërthimitkameraanit, e të tjera si këto janë përmbledhur në videon e mëposhtme.

Mos e humbisni!/360grade.al

Share: