Home KRYESORE Ledina Çelo provokon afër një tubi me një moshe dhe elegance qe...

Ledina Çelo provokon afër një tubi me një moshe dhe elegance qe nuk ndryshon!

Ajo nuk ndalet së provokuari, edhe kur nuk prezanton ndonje festival! Këngëtarja Ledina Çelo vazhdon te jetë tepër seksi edhe në formë pas lindjes së fëmijëve dhe së fundmi ajo ka postuar ne Instagram disa foto ku shfaqet shumë ‘hot’.

Në njërën prej tyre Ledina ka provokuar edhe më tepër teksa mbështetet pas një tubi. Menjëherë për këtë ka tërhequr vëmendjen e mediave rozë dhe të ndjekësve dhe fantazine e meshkujve te nxehte… Thua ta kete bere edhe kete here pa dashje si ne festivalin e kenges?

Kjo nuk ka rendësi, opinioni merret me bukurinë femërore dhe sexy qe sheh. Kush e sulmon Ledinen e ben, ose sepse nuk e arrin dot dhe ndoshta, edhe per arsye xhelozie femrash… Si mendon ti lexues?

Share: