Home KRYESORE Tashme edhe gjyshja e Bes Kallakut hap llogari në Instagram. Me humor...

Tashme edhe gjyshja e Bes Kallakut hap llogari në Instagram. Me humor thua?

Ija, tashme e fmashmja gjyshe e humoristit Bes Kallaku ka hapur llogari në Instagram, duke  mbledhur në vetëm pak orë mbi 16 mijë ndjekës. Lodhu ne…!

 

E për këtë veprim, kane ndihmuar edhe Xhensila dhe Besi të cilët kanë shpërndarë faqen e saj tek ndjekësit e tyre. Këngëtarja ka hedhur një foto në Instagram ku shihet bashkë me Besin dhe Ijën dhe ka ftuar njerëzit që ta ndjekin Ijen në Instagram.

Nga ana tjetër edhe Besi ka bërë të njëjtën gjë, duke përdorur edhe batuta se Ija do ta shqetësonte në telefon nëse nuk i rriteshin ndjekësit.

E meqenëse është në fillimet e përdorimit të instagramit duket se edhe ajo ka hasur vështirësi, por duke i kaluar me sukses. Kjo foto poshte që publikoi Besi tregon se çfarë ka bërë Ija do t’ju bej edhe juve të shkriheni së qeshuri.

1
Share: