Home KRYESORE Çmenden vajzat me policin që arrestoi Gjuriç: A e di njeri ku...

Çmenden vajzat me policin që arrestoi Gjuriç: A e di njeri ku e ka shtëpinë ky?

Ngjarjet e djeshme në Veri të Mitrovicës kanë qenë tepër dramatike në Kosovë. Forcat Speciale ROSU të Policisë së Kosovës kanë arrestuar në një aksion spektakolar njërin nga politikanët më të rëndësishëm serb pasi kishte hyrë ilagalisht në Kosovë.

Por nga e gjithë kjo ngjarje dramatike është prodhuar edhe një nagjarje komike. Një polic i Forcave Speciale ka çmendur vajzat në rrjetet sociale

Në një fotografi të publikuar në media, vajzave u ka bërë përshtypje sytë e këtij policit dhe kanë kërkuar dorën e tij.

 


360grade.al

Share: