Home KRYESORE Habit gazetarja seksi sportive: Shumica e futbollistëve janë gay…

Habit gazetarja seksi sportive: Shumica e futbollistëve janë gay…

Emisioni “Thumb” i Aulonës dhe Fatmës, në ABC News kishte të ftuar këtë javë moderatoren bukuroshe të Supersport, Leila Kraja.

E shkëputur nga jeta në Kaliforni, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Lei iu është përgjigjur edhe pyetjeve të Thumb.

Ajo u pyet se cili prej futbollistëve shqiptarë (ose të huaj) i duket si homoseksual dhe përgjigja e saj të bën paksa konfuzë.

“Shumica e futbollistëve si gay janë, në mënyrën se si mbahen”, – u shpreh Leila. “Nuk mund të zgjedh vetëm një. Ata janë edhe më të mbajtur e kuruar se unë vete!

Share: