Home KRYESORE Del video/ Gara e velinave po behet kush te nxjerre me shume...

Del video/ Gara e velinave po behet kush te nxjerre me shume intimitete trupore, Kejvina and Rasheli…

Gara midis velinave po behet e forte kush te nxjerre me shume intimitete trupore. Duket se këtë herë Rashel Kolaneci ka ‘çmendur’ rrjetin me kërcimin provokues dhe me veshjen që të bënte të mendoje se ishte transparente.

Veshja e saj u përfol aq shume sa edhe vete ajo vendosi të reagonte përmes një statusi në rrjete sociale ku tregonte se veshja në ‘Xing me Ermalin’ ishte ‘body’ dhe përbehej nga dy copa, pjesa e sipërme e saj ishte tyl transparent, ndërsa poshtë saj ishte ngjyrë nude.

Në emisionin e mbrëmjes së djeshme, u vu re se gjatë kërcimit të Kolanecit shihej edhe Kejvina teksa shihej e ulur duke e shikuar me vëmendje por si është e vërteta? Intv.al  ka sigururar ‘live videon’ që Mamaqi bëri në momentin e kërcimit pasi emisioni xhirohet ditë më parë. Në këtë video mund të shihni edhe reagimin e vërtetë të Kejvinës, atë jo para kamerave dhe publik.

Kujtojme se Kejvina u be e njohur ne “debatin” nese kishte dale me mbathje apo po ne trasmetimin e pare te saj ne Xing me Ermalin. Tani qe edhe Rasheli ishte provokuese dhe “terboi” portalet, nuk eshte cudi ta kemi perseri ne Xing me Ermalin. Gara eshte interesante dhe u pelqen shume shqiptareve.

Share: