Home KRYESORE VIDEO/ Kukësi ende nën shtetrrethim

VIDEO/ Kukësi ende nën shtetrrethim

Duket se Kukësi po përjeton ditë të tensionuara pas protestës së të shtunës së javës së kaluar në Kalimash. Raportohet se prej asaj dite forca të shumta policore patrullojnë rrugët e qytetit duke mbjellë tek qytetarët edhe një ndjenjë terrori.

Një prej qytetarëve kuksiane i ka dërguar një video ish-kryeministrit Sali Berisha i cili e publikon duke shkruar:

“Narkopolicet e Edvin Kristaq Ramës te armatosur gjer ne dhembe vazhdojne dhe sot terrorin policor ne qytetin e Kukesit!”

Share: