Home KRYESORE Berisha: Kryegjykatësi Rama noterizon marrëveshjen me Tahirin!

Berisha: Kryegjykatësi Rama noterizon marrëveshjen me Tahirin!

Ish-kryeministri Sali Berisha, e ka cilësuar si noterizim të marrëveshjes Rama-Tahiri vendimin e sotëm të gjykatës, e cila vendosi arrest shtëpie për ish-ministrin e Brendshëm, dhe jo burg pa afat siç e kërkoi prokuroria.

Me anë të një postimi në Facebook, berisha shkruan se Rama e dënoi Tahirin duke e lënë në shtëpinë e tij dhe jo në atë të miqve.

Ja statusi i Berishës:

Kryegjykatësi Rama noterizon marrëveshjen me Tahirin!

Në përputhje me marrëveshjen e kryekumbar Rames me Saimir Trafikun, sot kryegjykatës Rama e “dënoi” Sajen me qëndrim në shtëpinë e tij po jo të miqve! sb

Share: