Home KRYESORE Elvana poston videon por masakrohet nga fansat, ja c’thote Ermal Mamaqi

Elvana poston videon por masakrohet nga fansat, ja c’thote Ermal Mamaqi

VIP-at e sotem rrine gjithe diten ne Instagram me siguri…

Një video e postuar nga Elvana Gjata ka nxitur kritikat e ndjekësve të saj. Teksa ajo është përpjekur të sjellë diçka me humor, fansat e kanë akuzuar se po kopjon Beyonce dhe Rihanna.

Por një ndër personat që ka komentuar, është edhe Ermal Mamaqi, i cili ndryshe nga kritikët i ka shkruajtur vetëm “je shumë gallatë”… ka nderhyrje me te mencur?

“Boll u përpoqe të jesh si Beyonce”, dhe “Pse kopjon çdo gjë të Beyonce”, ishin disa prej komenteve në video. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Elvanën e akuzojnë si kopje e Beyonce.

 

Edhe dokumentari i saj i publikuar në shkurt u komentua shumë për këtë pjesë, pasi e krahasuan e të njëjtin dokumentar që Beyonce ka realizuar disa vite më parë./Opinion.al

   

Share: