Home KRYESORE Klodiana Lala zbulon dosjet e rëndësishme që po hetoheshin nga Prokuroria e...

Klodiana Lala zbulon dosjet e rëndësishme që po hetoheshin nga Prokuroria e Durrësit

Në emisionin “Opinion” gazetarja Klodiana Lala ka zbardhur detaje nga ngjarja e djeshme në Prokurorinë e Durrësit, ku janë grabitur materiale në server dhe pamje të kamerave të sigurisë.

Gazetarja Lala, ka deklaruar se Prokurori Afrim Shehu, të cilit I janë vjedhur materiale në zyrën e tij, ka qenë duke hetuar dosje të rëndësishme të lidhura kryesisht me çështje korrupsioni.

Ajo ka veçuar dosjen e pronave në zonën e Ishmit, dosjen e disa zyrtarëve të vendosur nën akuzë dhe abuzimet me një tender që arrin vlerën e disa miliona eurove. / Opinion.al

Share: