Home KRYESORE Lëkundje të forta në Vlorë, bie tërmet 4 ballë

Lëkundje të forta në Vlorë, bie tërmet 4 ballë

Një tërmet me magnitudë 4 ballë ka goditur ditën e sotme qytetin e Vlorës. Mësohet se tërmeti ka rënë rreth orës 12:56 dhe ka zgjatur disa sekonda. Fatmirësisht nuk raportohen dëme.

Share: