Home KRYESORE Video/ Çani tenton të puthë në buzë velinën, shikoni se ç’bën ajo…

Video/ Çani tenton të puthë në buzë velinën, shikoni se ç’bën ajo…

Arian Cani është ndër moderatorët shqiptarë më pa komplekse dhe i ndjekur shume nga audienca shqiptare. Ai nuk i ka kursyer ngacmimet, por edhe puthjet për të ftuarat e tij në emision që ai drejton, “Zonë e Lirë”, por ja cfare i ndodhi tek emisioni i Ermal Mamaqit.

I ftuar sot në “Xing me Ermalin” ai ka tentuar të puthë në buzë velinën e emisionit Kejvina Kthella, por ajo është… shikoni videon dhe mesojeni…

Share: