Home KRYESORE Basha: Gëzuar Fitër Bajramin, Zoti e bekoftë Shqipërinë!

Basha: Gëzuar Fitër Bajramin, Zoti e bekoftë Shqipërinë!

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ka dërguar një urim sot, besimtarëve myslimanë në Shqipëri, publikuar në rrjetet sociale.

“Nga zemra ju uroj të gjithë shqiptarëve e në veçanti agjëruesve të Ramazanit: Gëzuar Fitër Bajramin! Zoti e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë!” ka shkruar Basha në Fb.

Share: