Home KRYESORE Berisha publikon foton: Ja kë ka takuar Saimir Tahiri sot…

Berisha publikon foton: Ja kë ka takuar Saimir Tahiri sot…

Saimir Tahiri është i lirë të lëvizë pas vendimit të Gjykatës së Apelit të Krimeve të Rënda.

Sot ai duket se është fotografuar në zonën e ish-bllokut.

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se kjo është dita e tretë që Tahiri shkon tek lokali i Gaz Demit.

‘Saimir Trafiku dhe Gaz Hoxha takohen dhe po diskutojnë për të tretën ditë me radhë hakmarrjen, viktimën e tyre të radhës!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.

Image

Share: