Home KRYESORE Bes Kallaku nuk heq dorë nga “lufta virtuale” me Alban Skënderaj. Ja...

Bes Kallaku nuk heq dorë nga “lufta virtuale” me Alban Skënderaj. Ja çfarë i bën tani

Bes Kallaku dhe Alban Skënderaj janë përfshirë së fundmi në një “luftë virtuale”. Duket se iniciatori i kësaj lufte është vetë aktori, i cili e nisi me Ermal Mamaqin, dhe nuk dihet me kë do e përfundoj. Pasi ironizoi fillimisht pozat që merrtë Alban Skënderaj nëpër foto, Besi ka postuar së fundmi një foto të këngëtarit me Zef Bekën.

“Zef Beka @zef.beka me nje nga fansat e tij.” Shkruan Besi në foto. Tani mbetet për tu parë se çfarë përgjigje do i kthejë Albani./Opinion.al

Share: