Home KRYESORE “Lamtumirë protokoll”: puthja e parë në publik e Harry dhe Meghan/ video

“Lamtumirë protokoll”: puthja e parë në publik e Harry dhe Meghan/ video

Syze dielli, flokët topuz, fustan blu. Ishte edhe Meghan Markle në Kupën Sentebale Polo Cup, një konkurs bamirësie që këtë vit do të dhurojë fonde për fëmijët e prekur nga HIV në Afrikë. Dukesha e Sussex  kishte detyrën e dhënies së çmimit ekipit fitues, ose më saktë atë të burrit të saj Harry, të cilit i dha edhe një çmim tjetër: një puthje, e para nga dita e dasmës. Në fakt, është e ndaluar që anëtarët e familjes mbretërore Anglize të puthen ose të shkëmbejnë çdo lloj përkëdhelje në publik. Por shikuesit me siguri e kanë falur këtë shkelje të sapo të martuarve më të dashur të vendi. /perktheu 360grade.al

Share: