Home KRYESORE Vasili: Kryeminister i lodhur, po e rëndon tragjikisht krizën!!!

Vasili: Kryeminister i lodhur, po e rëndon tragjikisht krizën!!!

Kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili ka reaguar në rrjetet sociale pas raportit të DASh. Ai e ka e quajtur kryeministrin të  lodhur dhe se po e rëndon tragjikisht krizën.

Reagimi i plotë:

Kryeminister i lodhur!!!

Media e kapur dhe kercenuar nga qeveria,pastrim masiv i parave te pista te trafiqeve dhe krimit te organizuar,korrupsion i çfrenuar,bisnese kliente te qeverise,vjedhje gjigande me koncesione,keto po shkaterrojne vendin dhe kete e thote Departamenti Amerikan i Shtetit.

Kryeministri i lodhur veteperkedhelet ne imbecilitetin e vet me autovideo, me fantazi qe i shet per realitet,me nje fjale do qe te pengoje ortekun me kruajtese dhembesh,zgjidhje e lodhur shume kjo,impotence totale.

Duket qarte qe kryeministrit truri i ka rene te brekushet e ka humbur neper to dhe duke qene shume i vogel nuk gjendet gjekund.

DASH-i foli qarte qe Shqiperia eshte ne buze te gremines.
Imbeciliteti kryeministror po e rendon tragjikisht krizen sepse eshte edhe shume shume i lodhur,i derdelisur fare…

Share: