Home KRYESORE Berisha publikon videon: Himara turistike e mbushur me plehra

Berisha publikon videon: Himara turistike e mbushur me plehra

Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha në profilin e tij privat në facebook ka publikuar një video denoncuese, të dërguar nga qytetari dixhital.

Në statusin e tij Berisha shkruan: Kjo është Himara turistike e mbushur plehra nën administrimin e plehopartisë!

Postimi i plotë:

Kjo eshte Himara turistike e mbushur plehra nen administrimin e plehopartise!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

“Ja pamjet ne Himare! Para qendres shendetsore kjo pamje eshte perdite. Bashkia nuk eksiston! E gjithe himara eshte e tejbushur me plehra!”

 

Share: