Home KRYESORE FOTO-Skandal/ Zëdhënësja poston padashje foton lakuriq në Instagramin e Ministrisë

FOTO-Skandal/ Zëdhënësja poston padashje foton lakuriq në Instagramin e Ministrisë

Një selfie lakuriq është postuar aksidentalishtnë llogarinë zyrtare të Instagram të Ministrisë së Mbrojtjes Ruse, ç’ka ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet. Pretendohet se zëdhënësja ruse Rossiyana Markovskaya ishte prapa këtij postimi.

Fotoja u postua dhe u fshi shpejt në llogarinë e verifikuar Mil_Ru e cila zakonisht tregon arsenalin ushtarak të Vladimir Putinit.

Disa përdorues thanë se fotografia u postua nga ish-gazetarja dhe tani zëdhënësja Rossiyana Markovskaya, një bukuroshe shumë e njohur në Rusi.

Rossiyana njihet për fotot e saj provokuese në Instagram që kanë bërë të mbledh shumë ndjekës të cilët rregullisht i dërgojnë lule.

ImageImageImage


360grade.al

Share: