Home KRYESORE Godet serish Hekuran Krasniqi dhe grupi Fisniket!

Godet serish Hekuran Krasniqi dhe grupi Fisniket!

Pas hitit “Ajo me mbyti” dhe “ Kenga ime”, bashkepunimi i Hekuranit me Fisniket vjen me kengen e fundit titulluar “Shqiptare” e cila sapo eshte lancuar.

Lartesimi i figures se femres Shqiptare, vlerave virtuteve dhebukurise se saj permes vargjeve te kenges nderthurur kjo me melodine tipike shqiptare, eshte ajo qe shperfaqet ne kete projekt te ri.

Per tekstin eshte kujdesur Agim Gerguri. Muzika dhe orkestrimi si gjithmone ne keto bashkepunime qe prodhojne hite -Hekuran Krasniqi.

Share: