Home KRYESORE Ministri që u bë “viral” në internet, puthje e përkëdhelje në plazh...

Ministri që u bë “viral” në internet, puthje e përkëdhelje në plazh me gazetaren e njohur

Revista  “Chi” ka publikuar sot disa foto “interesante” të ministrit të Brendshëm italian, Matteo Salvini, teksa po shijonte pushimet me prezantuesen e njohur, Elisa Isoardi.

Çifti su pa duke u puthur e përkëdhelur, duke treguar kështu se dashuria e tyre është e madhe dhe nuk reziston as në publik…

Pak javë më parë “Chi” zbuloi se çifti kanë nisur bashkëjetesën zyrtarisht dhe kanë marrë një shtëpi në qendër të Romës, ndërsa hitoria e dashurisë tyre u zbulua në vitin 2015 dhe më pas u konfirmua nga vetë ata.

-640-0-5b69da0883e52-640-0-5b69d9f538096-640-0-5b69d9f3b043f-640-0-5b69d9f461d86


360grade.al

Share: