Home KRYESORE Në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Un, ja çfarë...

Në një dhomë me Trump, Putin dhe Kim Jong Un, ja çfarë do bënte Bleona Qereti

Këngëtarja Bleona Qereti njihet për natyrën e saj të clirët, të drejtpërdrejtë dhe shpesh herë komike.

Deklarata e saj e rradhës ka marrë vëmendje të madhe mediatike pasi shpjegon se cfarë do bënte me tre liderët më të pushtetshëm në botë.

“Më lini në një dhomë me Trump, Kim Jong Un dhe Putin dhe Trump do të lexojë betimin, Putini do të këndojë “Obobo ci bëre vetes” dhe dhëndri i ri do kërcejë”, tha ajo për Prive, duke nënkuptuar liderin korean.

Share: