Home KRYESORE Çani: Je dinaku me i madh që ekziston! Ja si reagoi Rama:

Çani: Je dinaku me i madh që ekziston! Ja si reagoi Rama:

Gazetari Arian Çani në intervistën me kryeministrin Edi Rama e ka cilësuar atë si dinaku më i madh që ekziston.

Kjo nofkë e gazetarit Çani duket se u prit mirë nga kreu i qeverisë i cili filloi të buzëqeshte, teksa ata po flisnin për bastet dhe për paketën anti-shpifje.

Ndoshta kryeministri e ka perceptuar si inteligjence nje gje te tille, por sigurisht shumica e shqiptareve e mendojne si ane negative dhe mungese sinqeriteti dinakerine. Jo?

Share: